Blog

Dny Marianne

Komentovat: 0

Dny Marianne 15. – 17. 9. 2017

Největší nákupní akce u nás a na Slovensku. Nákupní horečka. Plná v obchodní centra. Lákavé slevy. Plné nákupní tašky. Prázdná peněženka. Zářící oči nakupujících (zejména žen). Dny Marianne.

Na konci srpna vyjde nové číslo Marianne. Tvář na titulce nechává všechny chladné. Obsah neřešíme. Zajímá nás jen jedno. Malá knížečka plná slevových kuponů. Zajímá nás, jaké značky se letos do této nákupní parády zapojily. Budou tam naše oblíbené? Knížečkou nadšeně listujeme a v kalendáři červeně kroužkujeme 15. – 17. září. Možná dokreslíme i srdíčko :).

Dny Marianne startují už za pár dní a připravují se na ně nejen ti, co vyrazí nakoupit, ale i značky, společnosti, všichni ti, kteří nákupní hlad zákazníků chtějí uspokojit. V zákulisí obchodů se připravují dárečky, zvyšují se skladové zásoby, ladí se kostýmy i úsměvy nákupních asistentek. Značky, které se do Dnů Marianne zapojí, zatím oficiálně nevíme. Hádat můžeme jen, že to budou tradičně všechny parfumerie – Sephora, Douglas, Fann, z oblečení Hervis sport, Intimissimi, nábytek Kika, Asko. V kuponcích najdete i elektro. Pokud vás nebaví tlačit se v obchodních centrech, přijdete si na své také. Ve Dnech Marianne můžete nakoupit i z pohodlí obýváku (náš milovaný Zoot měl loni 25 % na celý nákup). Pokud tedy plánujete nějaký nákup, vyčkat do Dnů Marianne se určitě vyplatí.

Jaké slevy můžete čekat? Nejzajímavější jsou určitě procentuelní slevy z nákupu. Mezi nabídkami se objevují i dárky k nákupu, akce 2+1 zdarma nebo 3+1 (z minulých let třeba Pandora), slevy na další nákup.

Ať už máte nebo nemáte rádi nákupy, zkuste se na konci srpna podívat na www.dnymarianne.cz. Třeba vás nějaká nabídka zaujeme a využijete ji.

I my se na druhý zářijový víkend pečlivě připravujeme. Dny Marianne znamenají i pro Inbeauty hostesky plné nasazení, nabídky a úsměvy na každém vašem kroku po nákupních centrech. Našim klientům pomáháme, aby vás Dny Marianne co nejvíce bavily a byly pro vás příjemné a zábavné. Už se moc těšíme. A co vy, potkáme se?

 

Dny Marianne 2017

Dny Marianne 2017

Komentáře

Přidat komentář

© 2015 Inbeauty hostesky by Veronika Velecká and Lucie Vystrčilová

nahoru