Blog

Přijď a ukaž, jak krásná jsi.

Komentovat: 0

Inbeauty foto dny 18. 6. 2015

Ve čtvrtek 18. června jsme pro vás uspořádali další Foto dny. O akci byl opět velký zájem, proto vám všem děkujeme! A jak celý den probíhal…?

Přihlášené dívky měly možnost zaregistrovat se do naší agentury a získat zdarma dvě své nové fotografie, které mohou využít k čemu jen budou chtít. Ať už při hledání další práce jako hosteska nebo třeba při posílání narozeninového přání pro babičku. Dívky se sešly v hojném počtu a některé z nich si navíc odnesly již první nabídky práce!

blog 2

 

Nestihla jsi naše Foto dny? Chtěla by ses také zúčastnit, zaregistrovat se do Inbeauty.cz a odnést si své fotografie? Mrzí tě, že se Foto dny pořádaly zatím pouze v Brně?

Nevadí. Sleduj náš Facebook. Chystáme se s naším týmem v blízké době i k vám, které máte blíže spíše k Praze, než-li k Brnu. O přesném datu konání tě budeme včas informovat.

A pokud se i tak nebudeš moci na naše Foto dny v budoucnu dostavit, nevadí. Prostě se k nám zaregistruj přes náš formulář na webu http://www.inbeauty.cz/registrace/ a my tě budeme kontaktovat a nabídneme ti práci.

blog 1

Těšíme se na tebe!

Komentáře

Přidat komentář

© 2015 Inbeauty hostesky by Veronika Velecká and Lucie Vystrčilová

nahoru