Blog

jaký byl

Komentovat: 0

Ohlédnutí 2017

Rok 2017 byl pro nás velká jízda, plná krásných akcí, road show, večírků, veletrhů, promoakcí… Pojďte se spolu s námi ohlédnout. Jaký tedy byl ten 2017?

Naše hostesky

V databázi bliká číslo 2300. Hostesky máme v každém kraji v České republice. Hostesky máme také v každém kraji na Slovensku. To Slovensko nás trošku překvapilo, samozřejmě mile. V každém kraji, v Česku i na Slovensku máme minimálně jednu hostesku s rusými vlasy. Našim nejmladším hosteskám je 16 let, nejstarší je 52 let. Co se věku týká, nejčastěji se pohybueme mezi 20ti – 25ti lety. Registrace přibývají každý den. A velmi je vítáme!

Naši promotéři

Promotérů, hostesáků, tedy mužů máme v databázi méně. Ne, že by nebyli šikovní, ale hostessing jako takový je zdá se, stále výsada žen. Počet poptávek na kluky se např. ve srovnání s loňskem zvýšil. A trend je stále stoupající. A kolik máme v databázi promotérů? Aktuální číslo je 150. Promotéra opět máme v každém kraji v Česku a na Slovensku nám chybí jen v Trienčanském kraji. (Pokud jste šikovný kluk z Trienčanského kraje, hned ťukejte www.inbeauty.sk)

Naše promoakce

Na začátku roku jsme se podívali na pár plesů. Také na další akce podpory prodeje (většinou v obchodních centrech) a nábor zaměstnanců. V únoru jsme spustili velké projekty pro Božkov, Tchibo a jeho Mazzagrande (#ochutnejzvedavost), mrkli se na koncert Jelena a Mig 21. Následovaly semináře, konference a přirozeně veletrhy, které k jarnímu období patří. Jaro pro nás bylo také období vstupu k našim bratom na Slovensko a hned první akce pro slovenské Miele. Slovenské krásky jsou stejně šikovné, jako Češky, takže šlo vše na jedničku. Po Color runu a Majálesu jsme se spolu po celé léto potkávali na různých fesťácích. Střihli jsme si také svatbu, guerillu, volební kampaň. Celý rok nás provázely naše milovaná proma pro naše “klienty krásy”, rozumějte promoakce parfémů, kosmetiky, beauty přístrojů, VIP večery krásy… To náš babinec v kanclu baví, chápejte :). Předvánoční období pro nás bylo ve znamení akcí v nákupních centrech i v terénu, rozdávání letáčků, vánočních večírků, cukroví a nadílek… (#nestihame)
Všechno to byla paráda! #bavinasto

Naši klienti

Nejvíce klientů máme pražských #vprazejeblaze. Ti nám ale dost často dávají za úkol promoakce i v miniaturních vesničkách. T to ale zvládneme. (Vzpomínáme, jak nás Fruitisimo potrápilo s Příšovicemi. Víte kde to je? :) ) Nejmenším městem (obcí), ve které jsme dělali promo, byl Rozvadov, a to právě Fruitisimo. Nejjižnějším městem/místem byly Hatě u Znojma a Excalibur city, kde jste naše krásky mohli vídat v muzeu Terra Technica. Nejdál se naše hostesky podívali do Norimberku (to hodláme letos pokořit). Dost ale statistik. Všech klientů si velmi vážíme a děkujeme, že jsou s námi.

Naše úspěchy a radosti

Po Brně jsme otevřeli pobočku v Praze. Tam jsme vyslali naši Lucku, kterou najdete na Olšanské na Žižkově. V Brně jsme přesídlili do nových prostor, kde se nám úřaduje jedna báseň. Začali jsme působit na Slovensku. Máme radost z našeho týmu a spokojených klientů. A ze šikovných hostesek a promotérů, to je jasná věc. Každá úspěšná promoakce je kombinací dobré spolupráce klienta, nás a hostesky. Za to, že to tak klape, děkujeme!

Naše neúspěchy a neradosti

Co se nám nepovedlo? Párkrát jsme poslali na jednu promoakci více hostesek (přehnaná pečlivost, za to se ještě jednou dotyčným omlouváme). Zatoulalo se nám několik kostýmů (to je naše velká neřest).

Naše přání

Do 2018 vám i nám přejeme nekonečný elán, neutuchající optimismus a nezlomitelné zdraví.
Rok 2018 pro nás bude velká jízda, plná krásných akcí, road show, večírků, veletrhů, promoakcí…

Komentáře

Přidat komentář

© 2015 Inbeauty hostesky by Veronika Velecká and Lucie Vystrčilová

nahoru