Blog

HLEDÁME TĚ1

Komentovat: 0

Staň se Inbeauty hosteskou!

Rozhodla jsem se sepsat všechno o spolupráci s námi. Kdo jsou naše hostesky a hostesáci, co spolupráce s námi obnáší a můžeš být Inbeauty hosteska nebo hostesák i ty?

Společně s našimi hosteskami a promotéry pomáháme budovat značku našim klientům, reprezentujeme je na výstavách a veletrzích, při předváděcích akcích, tiskovkách a všemožných eventech. Kdo jsou naši klienti? Malé, střední i velké značky, startupy i velké ryby. Jsou ze všech koutů republiky i Evropy.

Kdo jsou Inbeauty hostesky a promotéři? Jsou to slečny a pánové, kteří mají kromě příjemného vzhledu příjemné a reprezentativní vystupování, jejich silnou zbraní je jejich úsměv, jsou vždy připraveni s odpovědí, a to nejen v našem rodném jazyce. V drtivé většině jsou to studentky a studenti vysokých škol, pro které je práce v naší agentuře nejen přivýdělkem a zábavou, ale také položkou do jejich CV. Jsou z Česka i Slovenska, kde jak víme, jsou nekrásnější ženy a muži na světě. :)

Co byste měli mít:

- Jiskru v oku
– Úsměv na rtech
– Profesionální a milé vystupování
– Zodpovědnost
– Empatii
– Minimálně středoškolské vzdělání
– Ovládat alespoň jeden cizí jazyk

Registrace do naší databáze mezi Inbeauty hostesky a promotéry (hostesáky) je bezplatná a k ničemu tě nezavazuje. Nabídka práce zasíláme e-mailem.

Tak neváhej a zaregistruj se nebo přijď přímo na náš casting do Hubu v Praze, 4. 9. 2015, více info na [email protected]. Těšíme se!

Komentáře

Přidat komentář

© 2015 Inbeauty hostesky by Veronika Velecká and Lucie Vystrčilová

nahoru